O NAS

Willa Wellness

prowadzona jest przez Fundację Promocji Zdrowia Wellness która zajmuje się promocją zdrowego stylu życia. Powstała w celu promowania mało dziś popularnego nurtu troski o równowagę ciała, duszy i umysłu dającą nam dobre samopoczucie zwane wellness, które zapewnia długoletnie i zdrowe życie… Wszystkie środki uzyskane ze sprzedaży miejsc hotelowych przeznaczone są na działalność statutową fundacji.

Willa usytuowany jest w zacisznym miejscu, w lesie sosnowym, z dala od zgiełku, spalin i smogu. Jednocześnie blisko, bo w zasięgu wzroku, mamy zabytkowy Kazimierz i zamek w Janowcu.

0

km od Kazimierza Dolnego

Położona jest

willa.fundacjawellness_slide1

Oferujemy klimatyzowane pokoje i apartamenty z bezpłatnym, bezprzewodowym dostępem do internetu i lodówką.

Każdy pokój i apartament posiada klimatyzację centralną f-my Carrier, obejmuje nowoczesną łazienkę Villeroy&Boch i wyposażony został w eleganckie meble oraz naturalne wykładziny dywanowe. We wszystkich pokojach znajduje się także telewizor LCD oraz zestaw powitalny z kawą i herbatą.

Obiekt nasz znajduje się przy Hotelu SPA&Wellness Kazimierski. Dzięki ścisłej współpracy z hotelem do dyspozycji Gości, za dodatkową opłatą, jest kryty basen, hotelowe SPA które oferuje wiele relaksujących zabiegów, a także drewnianą saunę i wannę z hydromasażem. W hotelu znajduje się również restauracja serwująca dania kuchni międzynarodowej z karty. Duże tarasy widokowe zachęcają do wypoczynku i grillowania.

Willa jest bardzo wygodnym i przyjaznym miejscem dla gości ze zwierzętami. Rozkład pokoi z wyjściem prawie bezpośrednim do lasu lub na łączkę sprzyja szybkiemu spacerowi ze swoim pupilem. A liczne ścieżki wokół budynku zachęcają do dłuższych spacerów.

Wszyscy goście którzy zainteresują się tematem zdrowego stylu życia mogą otrzymać krótką, bezpłatną konsultację na temat właściwego odżywiania, codziennej aktywności fizycznej, wpływu psychiki na zdrowie, radzenia sobie ze stresem, właściwej motywacji  do zmian stylu życia. Dodatkowo każdy zainteresowany otrzyma książkę „Wellness zdrowy styl życia”/e-book/